100. DEMANTI I NEOSNOVANE TVRDNJE-STALNO OTVORENO

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

100. DEMANTI I NEOSNOVANE TVRDNJE-STALNO OTVORENO

Počalji  Vasić taj Sre Nov 10, 2010 9:02 pm

VOJNI PENZIONERI!

OVA RUBRIKA "DEMANTI I NEOSNOVANE TVRDNJE-STALNO OTVORENI FORUM IMA ZA CILJ DA UKAŽE POJEDINCIMA KOJI ŽELE DA ZLOUPOTREBE PRAVO, DRUGE, ČINJENICE, IZMIŠLJAJU I OBMANJUJU NAS....

2.-13.11.2010. Vasić Dejan
Molim sve korisnike Sajta Radio Admiral, da se poimenično predstave, ostave svoje e-mail adrese i da probleme i lik vojnog penzionera dostojanstveno zastupamo sa nivoom visoke intelektualne svesti, časti i ponosa što sa nekim možemo u nepovoljnim uslovima da uspostavljamo kontakt, čujemo se, vidimo i dopisujemo. Tako ćemo rešavati probleme svih nas i imati sliku događaja u jednom danu u čitavoj Srbiji i među vojnim penzionerima.
Pod pseudonimom se predstavljaju ličnosti koje se srame i kriju zamenjujući teze, koristeći pseudonime a vređajući druge. Bili smo sve ove godine humani, umni i pametni ljudi, nemojmo to staviti pod WONTED.
Ima i zakona za zloupotrebu sajta, interneta i verbalni delikt, pa i zabranu prijave na sajt. Ali to nećemo primenjivati jer želimo samo pravo i pomoći drugome. Sve što imate protiv, pismom preko svog udruženja javite se onome ko Vam na bilo koji način uskraćuje pravo. Mi samo želimo da Vas informišemo, poštujući svačiju ličnost i čuvajući lik.
affraid cheers

1.-DEMANT: Tokom iznošenja stava o pravu svih nas da se na dopis Vasića pokrenu KOLEKTIVNE ILI GRUPNE TUŽBE DO KRAJA 2010.g. jedan kolega je izneo tvrdnju da nema u EU niti kod nas više takvih tužbi.
Nije tačno pa proverite kod svojih advokata. To pravo postoji i potrebno je samo ići postupno u proceduri i poštujući rokove.
P.S. VIDITE OBLAST 17. o NADLEŽNOSTI SUDOVA za sve naše probleme.

vasicdejan53@hotmail.com

Poslednji put izmenio Vasić dana Sub Nov 13, 2010 11:46 pm, izmenio ukupno 3 puta
Vasić

Broj poruka : 74
Datum upisa : 19.05.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

21. RAZOTKRIVANJE MITOVA I LIKOVA SA FORUMA

Počalji  Vasić taj Sub Nov 13, 2010 11:34 pm

Drage kolege vojni penzioneri!

Namena Sajta "Radio admiral" i urednička politika Admirala zamislila je i sprovodi na demokratskim principima merotorno i argumentovanje činjenicama kompetentnih ljudi, ljudi koji nisu isfrustrirani i stranačko-partijski isfrustriranih ličnosti. Javljaju nam se kolege pod šifrom, bez CV-lične karte, koji radeći do sada unose zabunu na sajtu, na kome nemože neko ko je opterećen ili da unosi pometnju i omaložava ljude, vređa i iznosi netačne stvari. Nije dopustivo da vređamo one koji znaju problematiku i vode metodom postepenog, uspešnog rešavanja problema. Dokaz je da su u dosadašnjem periodu u svom radu imali i manjeg uspeha ali ne njihovom zaslugom a mnogo neuspelih sporova i na nepravila način usmeravanje ljudi pa su platili izgubljene sporove i optužuju posle nekoliko godina Vasića, Vulikića i UVPS.
Molim Vas, budite umni intelektualci i lako zaključite činjenicama ko su i kakvi ljudi koji se ne potpisuju u svojim iznetim stavovima koji napadaju UVPS ili pojedince koje sam prezimenom naveo. To čine i sami nezadovoljni sovjim statusom u društvu kao da smo mi zadovoljni, neznaju kako da se iskažu pa ujedaju po ulici i na sajtu koga stignu, omaložavaju UVPS što je nedopustivo sobzirom da je UVPS naša organizacija iz koje su se izdvojili ljudi u druga udruženja i napravili veliku grešku razbijajući našu jedinstvenost i legitimnost. Ništa nisu učinioli u afirmaciji i uspehu svojih članova i koji nemaju intelektualnog kapaciteta da sebi reše problem pa vrše zamene teza. UVPS je jedinstveno pravno lice koje je sa svojim zastupnikom dugi niz decenija svoje mesto ulogu gradilo u interesu svih nas. Zbog interesa i sredstava, karijerizma i funkcija oformljena su druga udruženja koja su toliko izgubila na afirmaciji i uspešnosti da samo služe kao mala udruženja onih koji nisu ostvarili svoja prava i koji trpe razne pritiske represivnim metodama retorike i nestručnosti u rešavanju naših problema.
Ni ja se ne slažem sa onim kako se rešavaju stvari, kako se radi, ali SHVATITE drage kolege: u Beogradu ima 54 UVP a svaki naš grad ima UVP invalida, podoficira, i dr.
Zauzmimo stav barem na SAJTU da ne vređamo nikoga, da se ne prepucavamo jer i sajt ima svoje stavove koje niko ne čita i način rada. Nemojmo da se potpisujemo sa Giška07-major-invalid iz Mostara, dajmo čin, ime, prezime, šta želimo, šta predlažemo šta je kao uspeh ostvareno u Sudu u Vašem gradu i koliko ste predmeta dobili. Nemojmo misliti da je ovaj sajt samo za mene i onoga ko me mrzi, već za sve nas jer javljaju mi se ljudi i iz Banjaluke, Hrvatske, Makedonije i gradova širom Srbije. Nemojte da čitaju anamnezu bolesti naših psihosomatskih stanja. Omogućite sa poštovanjem da g-din Vulikić i svako na svoj, a smatram da je pravi način da kaže i iznese svako mišljenje i informaciju, pa prijateljski i kolegijalno da se preko poznatih ličnosti i e-mejlova dopisujemo van ovog sajta. Ono što je korisno da iznesemo svima.
Kritikujemo sve dobro, vrlo dobro i gubimo i malo od ostalog ugleda zbog pojedinaca.

Javite mi se i sa kritikom ali na moj e-meil: vasicdejan53@hotmail.com.

Uklonimo recidive i viruse pakosti i zlobe, mržnje i osvete, budimo nežni kao deke i bake, drugovi, gospoda čuvajući dostojanstvo drugoga i gradeći svoju ličnost. HVALA I POZDRAV UZ DOBRO ZDRAVLJE!
Vasić

Broj poruka : 74
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Re: 100. DEMANTI I NEOSNOVANE TVRDNJE-STALNO OTVORENO

Počalji  GIŠKA07 taj Čet Dec 16, 2010 10:44 pm

Vasić ::VOJNI PENZIONERI!

OVA RUBRIKA "DEMANTI I NEOSNOVANE TVRDNJE-STALNO OTVORENI FORUM IMA ZA CILJ DA UKAŽE POJEDINCIMA KOJI ŽELE DA ZLOUPOTREBE PRAVO, DRUGE, ČINJENICE, IZMIŠLJAJU I OBMANJUJU NAS....

2.-13.11.2010. Vasić Dejan
Molim sve korisnike Sajta Radio Admiral, da se poimenično predstave, ostave svoje e-mail adrese i da probleme i lik vojnog penzionera dostojanstveno zastupamo sa nivoom visoke intelektualne svesti, časti i ponosa što sa nekim možemo u nepovoljnim uslovima da uspostavljamo kontakt, čujemo se, vidimo i dopisujemo. Tako ćemo rešavati probleme svih nas i imati sliku događaja u jednom danu u čitavoj Srbiji i među vojnim penzionerima.
Pod pseudonimom se predstavljaju ličnosti koje se srame i kriju zamenjujući teze, koristeći pseudonime a vređajući druge. Bili smo sve ove godine humani, umni i pametni ljudi, nemojmo to staviti pod WONTED.
Ima i zakona za zloupotrebu sajta, interneta i verbalni delikt, pa i zabranu prijave na sajt. Ali to nećemo primenjivati jer želimo samo pravo i pomoći drugome. Sve što imate protiv, pismom preko svog udruženja javite se onome ko Vam na bilo koji način uskraćuje pravo. Mi samo želimo da Vas informišemo, poštujući svačiju ličnost i čuvajući lik.
affraid cheers

1.-DEMANT: Tokom iznošenja stava o pravu svih nas da se na dopis Vasića pokrenu KOLEKTIVNE ILI GRUPNE TUŽBE DO KRAJA 2010.g. jedan kolega je izneo tvrdnju da nema u EU niti kod nas više takvih tužbi.
Nije tačno pa proverite kod svojih advokata. To pravo postoji i potrebno je samo ići postupno u proceduri i poštujući rokove.
P.S. VIDITE OBLAST 17. o NADLEŽNOSTI SUDOVA za sve naše probleme.

vasicdejan53@hotmail.com

GOSPODINE VASIĆU, ja ponavljam, za vas nisam nepoznat korisnik foruma, takodje, ja sam i registrovan i ostavljam svoje korisničko ime prilikom svakog svog komentara, što znači da niste u pravu. Ukoliko gospodine VASIĆU neko želi da stupi u kontakt samnom uvek može da postavi pitanje i meni i vlasniku foruma, kako i na koji način može da uspostavi kontakt, što znači da sve ovo što vi pričate JE SAMO VELIKA DEMAGOGIJA koju koristite da pored onoga što iznosite a to je o pravilima i načinu korišćenja interneta, odnosno foruma, skirvate svoju NEARGUMENTOVANOST i MANJKAVOST prilikom nastupanja i odbrani svojih stavova .

Nisam ja gospodine VASIĆU tvrdio da nema sudskih procesa u EU, pa to svi znaju da postoje, ali to su za VELIKI DUG ili kako vi kažete K-3, a ja imam polemiku sa VAMA o vanrednom uskladjivanju vrednost boda, tje. povećanja penzija za 11,06 % koje nam daje Republički fond PIO. Zato i govorim da ja pričam o jabukama a vi o kruškama. To što vi imate pravo i uticaja na organizatore foruma, to ne znači da jednom budete sudija i osudjujete, drugi put oplakujete sirotinju kao POP, a treći put se ponašate kao POTPAROL UVPS .

A ja, sada i možda koji put, ću VAM reći da sve što sam iznosio, iznosio sam argumentovano i činjenicama, da li se to VAMA sviđa ili ne, to je malo bitno, bitno je da to ljudi pročitaju što ja iznosim i da sami zaključe i donesu svoj stav i procene. Ukoliko želite da se forum usavrši i osavremeni, pa što ne otvorite četovanje a samim tim mogu da se objave svi dokumenti u originalu i bez prepričavanja, što je najbolji doprinos da ISTINA bude PREDSTAVLJENA PRED OČIMA KORISNIKA OVOG FORUMA .

POZDRAVLJAM VAS GOSPODINE VASIĆU i ŽELIM VAM PUNO ZDRAVLJA JER ŽELIM DA DOČEKATE TRENUTAK KADA SE BUDETE LIČNO UVERILI KAKO ČLANOVI UVPS PO CELOJ SRBIJI (Vranje, Leskova, Aleksinac, Dimitrovgrad, Pirot, Apatin, Zrenjanin, Požega, Čačak, Užice) POČINJU DA PODNOSE TUŽBE ZA 11,06 %, A NE DA POKREĆU UPRAVNI SPOR ZATO ŠTO IMAJU USKLADJENO REŠENJE OD 2007. godine, U kome DECIDNO POSTOJI STAV " REVIZIJA I ŽALBA NE ZADRŽAVA IZVRŠENJE ", po ZAKONU o upravnom postupku, znači DA JE TO REŠENJE KONAČNO I PRAVOSNAŽNO a SAMIM TIM i UPRAVNO .

OBJASNITE VI MENI Z A Š T O TREBA TRAŽITI REŠENJE KOJE JE KONAČNO I PRAVOSNAŽNO, KOJE IMATE I PO KOME VRŠE ISPLATU I PO KOME SU VRŠILI, NA OSNOVU UREDBI UPRAVNOG ODBORA FONDA, uskladjivanje PENZIJA u APRILU za 6,97 % i OKTOBRU za 14,13 % . SAMO TO TRAŽIM DA MI OBJASNITE
!!!

GIŠKA07

Broj poruka : 27
Datum upisa : 07.10.2010
Godina : 66

Nazad na vrh Ići dole

Jabuke ili kruške nama ostaju samo semenke

Počalji  Admiral taj Pet Dec 17, 2010 10:57 am

Poštovani drugovi, kolege, prijatelji....

Moram se uključiti u raspravu koja nikuda ne vodi i ništa ne rešava. Poznajem Vas sve a i svi Vi da bi ste pisali ili komentarisali poruke na forumu, ostavili ste svoje podatke o sebi pa se vi predstavljali bilo kako. Pera, Laza, Mika ili kako god uopšte nije bitno. Nemojte rasipati energiju na ne važne stvari već tu energiju usmerite u rešavanje zaista vrlo velikih naših a i svojih problema.
Dok se mi budemo prepirali oko JABUKA, KRUŠAKA, ŠLJIVA... bojim se da ćemo jesti TRNJINE i to ako budemo imali. LJudi, organi i udruženja koji su nadležni da nam pruže pomoć, zaštitu i razumevanje su nam odavno okrenuli leđa. Svakim danom se srećemo sa novim i novim uskraćivanjima prava i izobličenjima prevnih propisa na sve načine i na svakom koraku. NJIMA I JESTE U INTERESU DA NAS ŠTO VIŠE RAZJEDINE I POSVAĐAJU JER JEDINO NA TAKAV NAČIN MOGU SLOBODNO DA NAS MALTRETIRAJU I USKRAĆUJU NAM PRAVA NA NAČIN KAKO NJIMA ODGOVARA. Ostavljeni smo na marginama života a postali smo teret svima jer se jednostrano gleda na nas. Sada smo im teret a kada smo trebali "podmetnuti leđa" bili su slatkorečivi i širokogrudi u obećanjima. Nemojmo dozvoliti da im budemo teret već da ih naučimo šta je reč, poštenje i poštovanje a to možemo uspeti samo jedinstveni a ovde kratko pružati kratke informacije sa kakvim smo se sve situacijama sreli, kako smo ih rešili ili pitati kako da ih rešimo.
Zato očekujem od Vas VEĆI BROJ TEMA, VIŠE RAZLIČITIH ODGOVORA PA BILI ONI I PROTIVUREČNI KAO I VEĆU KOMUNIKACIJU IZMEĐU SEBE A NE SAMO PUTEM FORUMA.

Admiral
Admin

Broj poruka : 28
Datum upisa : 21.04.2010
Godina : 55

Pogledaj profil korisnika http://www.radio-admiral.info

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  GIŠKA07 taj Pet Dec 17, 2010 11:16 am

Admiral ::
Poštovani drugovi, kolege, prijatelji....

Moram se uključiti u raspravu koja nikuda ne vodi i ništa ne rešava. Poznajem Vas sve a i svi Vi da bi ste pisali ili komentarisali poruke na forumu, ostavili ste svoje podatke o sebi pa se vi predstavljali bilo kako. Pera, Laza, Mika ili kako god uopšte nije bitno. Nemojte rasipati energiju na ne važne stvari već tu energiju usmerite u rešavanje zaista vrlo velikih naših a i svojih problema.
Dok se mi budemo prepirali oko JABUKA, KRUŠAKA, ŠLJIVA... bojim se da ćemo jesti TRNJINE i to ako budemo imali. LJudi, organi i udruženja koji su nadležni da nam pruže pomoć, zaštitu i razumevanje su nam odavno okrenuli leđa. Svakim danom se srećemo sa novim i novim uskraćivanjima prava i izobličenjima prevnih propisa na sve načine i na svakom koraku. NJIMA I JESTE U INTERESU DA NAS ŠTO VIŠE RAZJEDINE I POSVAĐAJU JER JEDINO NA TAKAV NAČIN MOGU SLOBODNO DA NAS MALTRETIRAJU I USKRAĆUJU NAM PRAVA NA NAČIN KAKO NJIMA ODGOVARA. Ostavljeni smo na marginama života a postali smo teret svima jer se jednostrano gleda na nas. Sada smo im teret a kada smo trebali "podmetnuti leđa" bili su slatkorečivi i širokogrudi u obećanjima. Nemojmo dozvoliti da im budemo teret već da ih naučimo šta je reč, poštenje i poštovanje a to možemo uspeti samo jedinstveni a ovde kratko pružati kratke informacije sa kakvim smo se sve situacijama sreli, kako smo ih rešili ili pitati kako da ih rešimo.
Zato očekujem od Vas VEĆI BROJ TEMA, VIŠE RAZLIČITIH ODGOVORA PA BILI ONI I PROTIVUREČNI KAO I VEĆU KOMUNIKACIJU IZMEĐU SEBE A NE SAMO PUTEM FORUMA.

GOSPODINE MILOVANE, slažem se u potpunosti i što se mene tiče trudiću se da ispoštujem potrebu i razlog opstanka nas i foruma, da što više argumentovano i činjenično iznosim informacije a time i pružim pomoć svim korisnicima vojnih penzija !!! POZDRAVLJAM TE !!!

GIŠKA07

Broj poruka : 27
Datum upisa : 07.10.2010
Godina : 66

Nazad na vrh Ići dole

Počalji  Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: