organizacija i rad opstinskih udruzenja vojnih penzionera

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

organizacija i rad opstinskih udruzenja vojnih penzionera

Počalji  majstor taj Uto Feb 01, 2011 9:33 pm

Zovem se Slavoljub Stojanovic.Penzionisani sam potpukovnik od 2005.godine.U penziju sam otisao zbog bolesti tako da sam po godinama mlad a vec pet godina penzioner.Nezadovoljan sam radom radom opstinskih udruzenja .Rad se svodi na prikupljanje dobrovoljnih priloga ako je potrebno da se kupe stolice na kojima cemo sesti pri overi zdravstvenih knjizica.Ko bira ,kad se vrsi biranje organa,po kojim kriterijumima je nepoznanica.Vojni penzioneri su vise politicki organizovani u politicke partije i grupe gradjana i tu trose svoja znanja i sposobnosti umesto da je obrnuto.Sumnjam da ima grada ili opstine gde nas ozbiljno shvataju,tako da nije ni cudo sto smo u ovakvom polozaju.Sluzbovao sam u vise garnizona SFRJ i u onim godinama inflacije i krize ako su opstine pomagale svoje gradjane nisam dozvolio da to prodje bez mojih staresina.Smatram da i ovde treba da se izvrse krupne promene.Pogledajmo kakav je odnos prema vojnim penzionerima gde nema vojnih zdravstvenih ustanova.Primer u Smederevu gde ja zivim a verujem da je i u drugim mestima to pogubno.I dalje je na snazi civilna deviza #uzivali ste sada placajte.Ovo ne govorim zbog licnog ogorcenja vec zbog stvarnog i cinjenicnog stanja.Kada bi se organizovali,ozbiljno pristupili radu svi bi nas shvatali kao ozbiljne u pregovorima ovako smo ispod dinastije Krkobabic.Postovane kolege razmislite o ovome,kako unaprediti rad nasih udruzenja jer za nas iz unutrasnjosti Beograd je daleko.

majstor

Broj poruka : 3
Datum upisa : 03.12.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu